Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Americkí 9to5mac dnes priniesli dvojicu zaujímavých fotografií. Kým prvá z nich údajne znázorňuje výpis zo zoznamu nových Macov, spolu s ich budúcimi internými kódmi a cenami, druhá „odhaľuje“ technické parametre budúcotýždňového nového 15″ MacBooku Pro. Oproti inovovanému 13-palcovému modelu by mal jeho väčší súrodenec priniesť signifikantné zmeny nie len pod kapotou, inovácia by sa v tomto prípade mala tiež týkať displeja a celkového vzhľadu.

Mac Price List

Nový 15-palcový MacBook Pro by podľa tohto štítku mal obsahovať štvor-jadrový procesor Intel Core i7 2,6 GHz s 8 MB L3 Cache, HiDPI displej s rozlíšením 2560×1600, 16 GB DDR3 SDRAM, 750 GB klasický mechanický HDD, dve grafické karty – AMD Radeon HD 7770M s 2 GB grafickej pamäte GDDR5 a Intel HD Graphics 4000 s automatickým prepínaním, štyri USB 3.0 porty, Thunderbolt port a Bluetooth 4.0. Nový notebook by mal byť oproti svojmu predchodcovi o niečo ľahší a výrazne tenší – jeho hrúbka sa približuje hrúbke súčasných MacBookov Air. V tomto prípade sa teda potvrdzujú niekoľko mesačné chýry o zmene dizajnu – vynechaní optickej mechaniky a Retina displeji.

15" MacBook Pro 2012 - Specs

Samozrejme je potrebné povedať, že dôveryhodnosť dnešných fotografií je otázna a definitívne informácie nám prinesie až jeden z vrcholných predstaviteľov firmy Apple, v pondelok na WWDC 2012.

Share →