Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Majiteľom Apple TV sa dnes v ponuke služieb ich set-top boxu objavila nová ikona, ktorá zobrazuje pozvánku na dnešnú mediálnu prezentáciu. Apple im teda ponúka možnosť sledovať priamy prenos z dnešnej prezentácie, počas ktorej by sme sa mali dočkať menšieho iPadu a niekoľkých ďalších noviniek.

Apple Event Live Stream

Odkaz na stream sa zatiaľ objavil iba v ponuke set-top boxu Apple TV, no je celkom možné, že Apple bude akciu prenášať naživo aj prostredníctvom iTunes, Quicktime alebo priamo na stránkach apple.com. Ak chcete dnešnú prezentáciu sledovať v priamom prenose, v priebehu následujúcich niekoľkých hodín sledujte tento krátky príspevok a dozviete sa viac. Ak sa objavia ďalšie odkazy na live stream, budeme vás priamo na tomto mieste včas informovať.

— Aktualizované o 15:20 hod —

Dohady o živom prenose dnešnej mediálnej prezentácie sa potvrdzujú a live stream budú môcť sledovať aj tí, ktorí nevlastnia Apple TV. Stačí navštíviť oficiálnu stránku apple.com/apple-events. Priamy prenos sa začne o 19:00 nášho času.

— Aktualizované o 15:30 hod —

Majitelia iOS zariadení budú môcť sledovať priamy prenos prostredníctvom tohto odkazu: http://a1.mzstatic.com/us/r1000/000/Features/oct_2012_event/LIVE/en/2.xml

Tagged with →  
Share →