Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Napriek tvrdeniam, že predposledný build novej verzie operačného systému Mac OS X 10.7.3 mal byť posledný „skúšobný“ pred vydaním oficiálnej verzie, dnes Apple registrovaným vývojárom rozposlal ďalší s označením 11D46. Momentálne si ho všetci vývojári môžu stiahnuť prostredníctvom Mac Dev Centra.

OS X 10.7.3 Lion Build 11D46

Dnešná nová zostava prichádza pre užívateľov oboch verzií systému – Lion a Lion Server a to iba týždeň po predchádzajúcej, s označením 11D42, ktorá bola v tom čase vývojármi označovaná ako posledná pred finálnou oficiálnou verziou. Apple vývojárov upozornil aby svoju pozornosť upriamili na dokumenty uložené pomocou služby iCloud, ďalej na aplikácie iCal, Mail, Spotlight a Safari.

Delta aktualizácia má veľkosť 996,98 MB pre užívateľov Mac OS X Lion a 1 GB pre užívateľov Mac OS X Lion Server. Combo súbory (určené pre tých, ktorí aktualizujú zo staršej ako 10.7.2 verzie) majú veľkosti 1,26 GB a 1,34 GB.

V sprievodných informáciach nie sú uvedené žiadne známe nedostatky, z čoho by sa naozaj dalo predpokladať, že ide o poslednú „test“ verziu, pred vydaním ostrej verzie pre verejnosť.

Tagged with →  
Share →