Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Vyzerá to tak, že Apple nedodržal termín zverejnený na nedávnom Apple evente, kde uviedol, že nová služba iTunes Match by mala byť pre verejnosť spustená do konca októbra 2011. Apple pred niekoľkými hodinami vydal druhú beta verziu aplikácie iTunes 10.5.1 pre vývojárov určenú na ďalšie testovanie.

iTunes Match

Aktualizácie je ako obyčajne zameraná na zvýšenie stability a zlepšenie výkonu, no zároveň sprístupňuje službu iTunes Match na Apple TV. Beta testeri tvrdia, že prvá beta verzia programu iTunes 10.5.1 mala stále niekoľko nedostatkov pokiaľ sa jedná o službu iTunes Match, takže v podstate by sme mali byť radi, že Apple túto službu do konca októbra ešte nespustil.

Služba iTunes Match bude slúžiť na ukladanie vašej hudobnej knižnice iTunes na serveroch Apple. Na server sa uložia aj tie skladby, ktoré ste nezakúpili cez iTunes Music Store. K tejto knižnici budete mať jednoduchý prístup odkiaľkoľvek s prístupom na internet, po prihlásení sa k vášmu iTunes účtu. V USA bude služba spoplatnená vo výške $24.99 ročne.

Tagged with →  
Share →