Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

iPhone 5 je na pultoch predajní iba 18 dní a podľa výsledkov štúdie analytickej spoločnosti Chitika, ktorá porovnávala objem prenesených webových dát, sa mu už podarilo poraziť svojho najvýznamnejšieho kórejského konkurenta. Analytici sa vo svojom výskume zamerali práve na dvojicu iPhone 5 verzus Galaxy S III, ktorý je mimochodom na trhu už od konca mája tohto roku. Výsledky hovoria v prospech iPhonu 5, ktorý po necelých troch týždňoch od spustenia predaja, produkuje viac web trafficu ako jeho súper.

iPhone 5 vs. Galaxy S III Web Traffic

Niekoľko slov z vyjadrenia firmy Chitika:

Galaxy S III je na americkom trhu viac ako 4 mesiace, počas ktorých zaznamenal úctyhodné výsledky v oblasti predaja. V auguste 2012 dokonca v počte predaných kusov porazil domáci iPhone 4S. iPhone 5 je však na trhu iba 18 dní a už sa mu podarilo Galaxy S III poraziť v oblati web trafficu…

Test bol vykonaný prostredníctvom používateľského agenta, ktorý skúmal počet impresií na miliónoch mobilných reklámách v období od 3. do 9. októbra. Percentuálny podiel počtu impresií, ktoré získal iPhone 5 v porovnaní s Galaxy S III si môžte pozrieť na horeuvedenom obrázku.

Tagged with →  
Share →