Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Spoločnosť EA vydala hru FIFA 12 aj pre Mac OS X užívateľov. Populárna futbalová hra je dostupná prostredníctvom stránky Game Tree Mac za $39.99.

FIFA 12 prichádza na Mac OS X prostredníctvom Cider portu – rovnakého enginu ako pred nedávnom prišla na Mac hra Grand Theft Auto: San Andreas.

Najlepšia športová hra podľa E3 Game Critics, FIFA 12 prináša zmenený engine hráčov, fyzikálny engine vypracovaný pre reálnejšie zobrazenie fyzikálneho sveta. Revolučná herná inovácia je inšpirovaná hrou v reálnom svete pre ešte hlbšie a zaujímavejšie zážitky. Úplne nový spôsob kontroly lopty vytvára vyššiu vernosť hry, lepšiu kontrolu v stiesnených priestoroch, viac času pri útočení a celkovo lepšiu kontrolu tempa hry. Inovácie v útoku sú vyvážené prepracovaným mechanizmom obrany, tzv. taktické bránenie, ktoré zásadne mení prístup k obrane opierajúc sa o dôležitosť pozície hráča pri zachytení prihrávky. CPU hráči sú teraz ovládaní novou generáciou hráčskej inteligencie a výkonnosti, ktorá nesie názov Pro Player Intelligence.

FIFA 12 for OS X

Minimálne systémové požiadavky  pre hru FIFA 12 na Macu zahŕňajú operačný systém Snow Leopard (a vyšší), Intel Core 2 Duo procesor, 4GB RAM a ATI HD2600 alebo GeForce 9400M s 256MB video pamäťou. Hra si vyžiada zhruba 7GB voľného miesta na vašom HDD.

Tagged with →  
Share →