Vitajte v diskusnom fóre MacWeb.sk! Skôr ako začnete prispievať, prečítajte si prosím niekoľko pokynov.
Skôr ako začnete prispievať, prečítajte si prosím niekoľko základných pokynov
 • Diskusné fórum MacWeb.sk

  Skôr, ako Vytvoríte novú diskusiu, prečítajte si prosím niekoľko priateľských rád, týkajúcich sa používania diskusného fóra MacWeb.sk.

  • Najprv skúste hľadať. Existuje šanca, že niekto má podobný problém ako vy.
  • Skúste vašu diskusiu pomenovať čo najvýstižnejšie, vyvarujte sa jednoslovných alebo nepresných názvov.
  • Vytvorte iba jednu diskusiu, týkajúcu sa vašej otázky. Vašu diskusiu necháme aktívnu dovtedy, kým nebudete spokojný s odpoveďou.
  • Do vašej diskusie sa pokúste zahrnúť čo najviac informácií: zariadenie alebo softvér, ktorého sa diskusia týka; ako presne sa problém prejavuje; url odkaz, ak je potrebný; odkaz na obrázok a podobne.
  • Nezabudnite sa poďakovať používateľovi, ktorý vám pomohol vyriešiť váš problém.
  • Ak nikto nereaguje na vašu otázku, skúste prostredníctvom komentárov pridať niekoľko ďalších informácií. Snažte sa vyvarovať jednoslovných "bump" komentárov.

  Podpisy

  Mali by slúžiť na lepšiu identifikáciu vašej osoby, prípadne identifikovať, s akými zariadeniami prichádzate do styku. Pri otázkach týkajúcich sa zariadení Apple je ostatným jasné, s akým modelom, verziou či typom zariadenia pracujete. Naopak ostatní členovia fóra vedia, s akou otázkou sa na vás môžu v prípade potreby obrátiť.

  Tématický rozsah diskusií

  Diskusné fórum MacWeb.sk je zamerané na vzájomnú výmenu skúseností a informácií užívateľov produktov značky Apple. Svoje otázky môžte adresovať na tému softvérových nastavení, poradenstva pred alebo po kúpe zariadení, riešenie vzniknutých problémov a podobne.
  Vyhýbajte sa otázkam, ktoré sa týkajú nelegálneho softvéru, pornografickému obsahu alebo inak nevhodným témam. Diskusie s podobným obsahom budú okamžite odstránené.

  Užitočné nástroje

  Obrázky - ak je to potrebné, vo svojich príspevkoch môžte zdieľať obrázky pomocou odkazov, vytvorených na stránke http://imgur.com.
  Súbory (vrátane obrázkov) - podobne ako v prípade predchádzajúce stránky imgur.com, existuje stránka http://droplr.com, pomocou ktorej môžte s ostatnými (bez registrácie) zdieľať akýkoľvek súbor až do veľkosti 1 GB (dokument, MP3, obrázok, PDF a i.).
  URL adresy - príliš dlhé URL adresy, ktoré chcete použiť vo svojich príspevkoch, môžte skrátiť pomocou služby http://bitly.com
This discussion has been closed.
Všetky diskusie

Vitajte!

Zdá sa, že ste tu po prvý krát. Ak sa chcete zapojiť do diskusie, kliknite na jedno z týchto tlačidiel!

Login with Facebook Prihlásiť sa pomocou Google Prihlásiť sa pomocou Twitter

Pripojení (0)