Vitajte v diskusnom fóre MacWeb.sk! Skôr ako začnete prispievať, prečítajte si prosím niekoľko pokynov.
MMS nejdu posielat
  • Mam iphon 4S z orange a neviem si
    poradit s MMS.Je Iphone nejak obmedzeny? Nevie obrazky zkonvertovat na
    velkost aby sli poslat? Mobilne data zapnute mam, mms je zapnute...APN
    vyplnene: internet.Moj taky postreh...obrazky do 500kB posle...ale napr.
    foto o velkosti 4MB uz nie...a obrazky o velkosti 1-2MB raz posle,raz
    nie...Cez imessage posle vsetko...

za odpoved vopred dakujem
  • ...používaš jailbreak? ...verzia iOS?
  • nie,iOs6...skusal som uz asi vsetko :) ...ten iphone ma cim dalej viac presviedca o tom ze je to len image...stale nieco.
  • Prvý Postup: Resetovať nastavenia siete
    - spusti Nastavenia
    - zvoľ Všeobecné
    - zvoľ Resetovať
    - zvoľ Resetovať nastavenia siete
    Druhý Postup: Operátor
    - ak nepomôže ten prvý, tak skúsiť zavolať operátorovi, nech ti resetne SIM kartu
    Tretí Postup: Obnova iPhonu z DFU módu
    - dostať iPhone do DFU módu - postup nájdeš v sekcii poradňa na tejto stránke
    - obnova pomocou iTunes - ale ako NOVÝ TELEFÓN!!! ..ak dáš obnovu zo zálohy, nahodí ti opäť zlé nastavenia

Dodrž poradie postupov, ten posledný je max. čo môžeš urobiť.
    Ak nepomôžu tieto postupy, tak hold servis, záručná oprava.
    Daj vedieť ako si pochodil! :)
  • No postup som neskusal...telefon som rovno dal reklamovat.Vymenili kus za kus,cize novy fon.Priamo na predajni som to skusal...skusili sme mms poslat a oni mms poslali mne.Ok.Ale ak som chcel poslat znamemu na sony xperia s tak klasika "nedorucene" ,vykricnik...Pride mi to tak ako by to zaviselo od prijemcu...na nokiu C7 poslem vsetko a vzdy...aj na par samsungov co som skusal tam to ide...ale znamemu na xperiu poslem len nieco...
  • Podobný problém mám aj ja Sony Xperia jednoducho od iPhone nechce žiadne MMS