Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Spoločnosť Warner Brothers dnes vydala hru Batman Arkham City Lockdown, ktorá je určená pre zariadenia iPhone a iPod Touch. Tento akčný titul v sebe zahŕňa realistickú grafiku na vysokej úrovni, spracovanú v Unreal 3 Engine, podobne ako pri hre Infinity Blade II.

Batman Arkham City for iOS

Z Gothamskej väznice utiekli väzni a Batman má teraz plné ruky práce, poraziť armádu stúpencov zla. Prehľadáva strechy mesta Gotham City a bojuje jeden-proti-jednému so známymi postavami ako Joker alebo Two-Face. Hráč má na výber rôzne prevleky, ktoré mu dodávajú silu v rôznych kombináciách úderov, kopov a bojových výpadov, pomocou ktorých musí vyčistiť Gotham City.

Hra je založená na populárnej počítačovej hre Batman Arkham City, kde hráč bojuje v súbojoch jede-na-jedného, pričom vždy po určitom počte súbojov príde na rad boj proti hlavnému nepriateľovi kola. Hra bola vyvinutá spoločnosťou NetherRealm Studios, takže hrateľnosť je rovnaká ako pri hrách zo série Mortal Kombat, navyše s vynikajúcou grafikou, ako v hre Infinity Blade II.

Hra Batman: Arkham City Lockdown je kompatibilná s iPhonom 3GS, 4 a 4S, iPodom Touch 4G a iPadom 1G a 2G a je dostupná v App Store za cenu 4,99 €.

Share →