Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Apple dnes sprístupnil kompletne prepracovanú aplikáciu iTunes. iTunes 11 prichádza s dramaticky zjednodušeným prehrávačom, úplne novým dizajnom obchodu iTunes Store a novými funkciami iCloudu.

iTunes 11

  • Kompletne prepracované. V novej aplikácii iTunes je prechádzanie a prehrávanie vašej hudby, filmov a TV seriálov omnoho zábavnejšie. Zamilujete si nový dizajn, ktorý vyplní obrazovku od kraja ku kraju, vlastné zobrazenie každého albumu, filmu alebo TV seriálu vo vašej knižnici a novú funkciu, ktorá umožňuje získať osobné odporúčania pri každom kliknutí v Obchode.
  • Nový obchod. Obchod iTunes Store bol kompletne prerobený a ponúka čistejší vzhľad, vďaka ktorému je objavovanie nových obľúbených titulov a prezeranie noviniek jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.
  • Prehrávanie nákupov z iCloudu. Vaša hudba, filmy a TV seriály zakúpené v iCloude sa teraz zobrazia vo vašej knižnici. Stačí sa prihlásiť použitím vášho Apple ID. Kliknutím dvakrát prehráte položku priamo z iCloudu, prípadne si stiahnete kópiu, ktorú môžete synchronizovať na svoje zariadenie alebo prehrávať offline.
  • Zoznam nasledujúcich skladieb. V iTunes si môžete na jednom mieste zobraziť všetky skladby, ktoré budú prehrávané ako nasledujúce. Jednoducho kliknite na ikonu Nasleduje na displeji v strede a okamžite sa zobrazí zoznam nasledujúcich skladieb. Kedykoľvek môžete meniť poradie skladieb, pridávať nové skladby alebo ich preskakovať.
  • Nový Mini prehrávač. Vylepšený Mini prehrávač ponúka viac funkcií na menšom priestore. Okrem práve prehrávanej položky obsahuje Mini prehrávač aj obal albumu, zoznam nasledujúcich skladieb a jednoduché vyhľadávanie. To všetko v menšom a elegantnejšom formáte.
  • Vylepšené vyhľadávanie. Vyhľadávanie v iTunes nebolo nikdy jednoduchšie. Jednoducho začnite zadávať hľadaný termín do vyhľadávacieho poľa a okamžite sa zobrazia výsledky z celej vašej knižnice. Vyberte si ľubovoľný výsledok a iTunes vás presmeruje priamo na hľadaný titul.
  • Synchronizácia prehrávania. iCloud si teraz pamätá miesto, na ktorom ste prerušili prehrávanie filmu alebo TV seriálu. Ak sa kedykoľvek rozhodnete prehrať daný film alebo epizódu na svojom iPhone, iPade, iPode touch alebo Apple TV, prehrávanie bude pokračovať na mieste, kde ste naposledy skončili.

Informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na stránke: http://support.apple.com/kb/HT1222

Tagged with →  
Share →