Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Pre každý nový produkt spoločnosť Apple vytvára úplne novú reklamnú kampaň so zameraním sa na predstavenie nových funkcií a iPhone 4S nie je výnimkou.

Počnúc dneškom, Apple vypustil trojicu nových reklamných spotov, ktoré majú svetu lepšie predstaviť  momentálne „Najúžasnejší iPhone“. Každý z reklamných spotov má 30 sekúnd a predstavuje jednu z troch najhlavnejšie nových funkcií nového zariadenia – iCloud, Siri a 8MP fotoaparát.

Spot o službe iCloud sa točí okolo synchronizácie a sťahovania hudoného obsahu v aplikácii iTunes. Ďalej spot opisuje synchronizáciu dokumentov medzi iPhonom a iPadom v aplikácii iWork a tiež ukazuje ako jednoducho môžte využiť funkciu Fotostream a posielať si tak fotografie medzi vašimi Apple zariadeniami.

Druhý reklamný spot sa zaoberá inteligentným hlasovým asistentom Siri, ktorý je schopný odpovedať na najrôznejšie otázky. Vo videu je Siri využívaný v každodennom osobnom živote a odpovedá na otázky o počasí, naviguje užívateľa do zadaného cieľa, číta textové správy a pod kontrolou má aj denný časový harmonogram.

Posledná reklama opisuje nový 8MP fotoaparát s funkciou redukcie „červených očí“, orezávania fotografií, funkciou mriežky a podobne. Užívatelia iPhonu 4S už viac nepotrebujú nosiť osobitne ešte jeden digitálny fotoaparát, pretože kvalita fotiek vytvorených iPhonom 4S je porovnateľná s kvalitou týchto fotoaparátov.

Tagged with →  
Share →