Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Kinetik je jednoduchá a prehľadná iOS aplikácia (dostupná v App Store zadarmo), ktorá vás priblíži k najlepším a najpopulárnejším aplikáciám pre váš iPhone. Aplikácia vám ponúka prehliadku aplikácií, ktoré vám odporúčajú vaši známi alebo Kinetik komunita.

Kinetik for iOSJednoduché a prehľadné prostredie v podobe akejsi mriežky, vám prehľadnou formou ponúkne to najlepšie z prostredia iOS aplikácií, ktoré by ste si určite mali stiahnuť. Kliknutím na ľubovoľnú aplikáciu sa dostanete k ďalším podrobnejším informáciám o danej aplikácií ako sú napríklad počet ľudí, ktorí túto aplikáciu odporúčajú, komentáre k aplikácií a detailne informácie na čo daná aplikácia slúži. Následne si môžete danú aplikáciu jedným klikom stiahnuť z prostredia AppStore.

Aplikácia sa stáva ešte prínosnejšou vo chvíli, keď sa pripojíte na svoj Twitter účet. Následne sa vám otvoria ďalšie skryté funkcie a môžete sledovať, ktoré aplikácie používajú vaši priatelia (za predpokladu, že majú Kinetik vo svojom iPhone). Môžete sa pohybovať medzi rôznymi kategóriami aplikácií, hodnotiť ich, zdieľať so zvyškom komunity.

Najužitočnejšou funkciou aplikácie Kinetik je asi trendová tabuľka, v ktorej si môžete pozrieť napríklad najsťahovanejšie iPhone aplikácie za posledných 7 dní. Je to celkom prehľadný nástroj v podobe grafu, ktorý vám pomôže pri výbere najvhodnejšej app pre váš iPhone. Táto funkcia vám pomôže nachádzať najlepšie aplikácie, o ktorých neviete a nikdy ste o nich nepočuli. Ďalej je tu možnosť pozrieť si rebríček Top 20 naj aplikácií, s počtom zdieľaní uvedeným pri každej aplikácii.

Kinetik for iOS

Čo povedať na záver? Ako sme už uviedli, aplikácia je zadarmo, vyzerá skvelo a chce vás spojiť s ďalšími skvelými aplikáciami.

Tagged with →  
Share →