Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Sygic GPS 30 miliónov stiahnutí

Leto je presne ten čas, keď sa všetci balíme na dovolenky a chystáme na cesty. A teda spoľahlivá navigácia je priam nevyhnutnosťou. Sygic, spoločnosť, ktorá stojí za populárnou Sygic GPS navigáciou sa na sezónu pripravila a spustila veľký letný výpredaj so znížením ceny až o 30%.

Sygic GPS navigácia je offline navigačná aplikácia s kvalitnými mapami od spoločnosti TomTom, ktoré si môžete stiahnuť priamo do svojho smartfónu. Aplikácia je k dispozícii pre smartfóny s Android aj iOS operačným systémom a v súčasnosti dosiahla úžasných 30 miliónov stiahnutí. Čo je za týmto fantastickým číslom?

Sygic ako prvá spoločnosť prišla s hlasovou navigáciou vhodnou pre iOS platformu a v súčasnosti sa nachádza v Top 20 v kategórii navigácií vo viac ako 20 krajinách sveta.

Ďalším veľkým plusom pre Sygic sú mapové aktualizácie k dispozícii v lifetime verzii, čo znamená, že kúpa navigácie pre vás predstavuje jednorazovú investíciu bez akýchkoľvek ďalších nákladov. A keďže je Sygic v porovnaní s inými prémiovými značkami lacnejšia približne o tretinu a ešte odpočítame 30% zľavu, tak to sa už naozaj oplatí.

Cestovanie so Sygic navigáciou do zahraničia je úplne bezproblémové, pretože Sygic je offline navigácia a nemusíte sa obávať poplatkov za roamingové dáta. Aplikácia má množstvo ďalších skvelých funkcií – radenie do jazdných pruhov, zobrazenie križovatky, nastavenie prechodných bodov na trase, hlasové inštrukcie s názvami ulíc a samozrejme upozornenia na meranie rýchlosti a zobrazovanie rýchlostných obmedzení. V porovnaní so štandardnou navigáciou, či navigačnou aplikáciou je Sygic jedinou aplikáciou s reálnym 3D zobrazením budov a krajinného terénu, čím užívateľovi výrazne uľahčuje orientáciu.

Ale tá najlepšia vec na Sygic navigácii je, že si ju môžete vyskúšať predtým ako sa rozhodnete si ju kúpiť. Aplikácia je k dispozícii na 7 dní v skúšobnej verzii zadarmo, a tak si ju môžete na svojom smartfóne najprv sami otestovať.

Sygic GPS Navigation (App Store)

Tagged with →  
Share →