Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Aj napriek počiatočnému sklamaniu niektorých zákazníkov, ktorí očakávali dizajnovo prepracovaný iPhone 5, iPhonu 4s sa darí lámať všetky pred-predajné rekordy a teší sa omnoho vyššiemu záujmu zákazníkov ako minuloročný model iPhone 4.

4S je populárny natoľko, že podľa servera Bloomberg, všetci zmluvní Apple mobilní operátori v Spojených štátoch už vyčerpali skladové zásoby, ktoré boli určené na predbežné objednávky iPhonu 4S.

iPhone 4S White

Kým na oficiálnych stránkach spoločnosti Apple bola informácia o vyčerpaní zásob určených na predbežné objednávky zverejnená už minulý týždeň, dnes sa k tejto informácii pridali aj všetci traja mobilní partneri spoločnosti Apple – AT&T, Verizon aj Sprint.

Odhady na stránkach AT&T uvádzajú 3-4 týždňové oneskorenie dodania pri predbežných objednávkach, zatiaľ čo stránky Verizonu uvádzajú dodaciu lehotu v termíne 28.október. Na stránkach operátora Sprint termín dodania nie je uvedený, no Bloomberg uvádza, že predbežné objednávky nebudú doručené skôr ako je termín oficiálneho začiatku predaja.

Toto sú dobré správy, pretože naznačujú, že iPhone 4S je prijímaný širokým spektrom zákazníkov, no zároveň sú to zlé spravy pre tých, ktorí dúfali, že sa jednoduchým a rýchlym spôsobom k iPhonu 4S dostanú. Momentálne najrýchlejšou cestou ako získať nové zariadenie, je postaviť sa do rady pred Apple obchodmi v USA a dúfať, že Apple ich nevypredá pred tým, ako sa dostaneme na radu. 🙂

Tagged with →  
Share →