Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Na oficiálnom blogu aplikácie Skype bola dnes predstavená nová funkcia natívnej Mac aplikácie Skype klienta pre Mac & Windows – videohovor medzi dvoma Facebook používateľmi. Funkcia je zatiaľ dostupná v testovacích verziach Skype 5.4ß pre Mac a Skype 5.7ß pre Windows.

Správa z blogu:

Nový tým vývojárov vytvorený na základe partnerstva Skype – Facebook je názorným príkladom ako Skype odbúrava komunikačné bariéry a uľachčuje komunikáciu s priateľmi, rodinou alebo obchodnými partnermi. Náš prienik do sociálnej sféry je o osobnej komunikácií medzi ľuďmi. Máme v pláne spojiť jednu miliardu ľudí a naša spolupráca so sociálnou sieťou Facebook nás v tomto posúva o krok vpred.

Spustenie Facebook – Facebook video hovoru prostredníctvom aplikácie Skype je veľmi jednoduché – všetko čo potrebujete, je navzájom prepojiť váš Skype a Facebook účet, následne si vyberiete Facebook priateľa a v aplikácii Skype kliknete na tlačidlo „video hovor“ – váš priateľ jednoducho príjme video hovor na sieti Facebook. Táto nová funkcia vylepšuje konektivitu aplikácie Skype so sociálnou sieťou po tom, ako boli nedávno predstavené možnosti sledovať status vašich priateľov priamo v aplikácii Skype, prečítať si ich najnovšie príspevky alebo im posielať priame správy.

Skype FB to FB calls

Najnovšie funkcie prinášajú zážitok z video hovoru pre Mac užívateľov, a skupinové zdieľanie obrazu pre Windows užívateľov využívajúcich Premium účet (skupinové zdieľanie obrazu je pre Mac užívateľov už dostupné). Novinkou je aj zdieľanie obrazu medzi dvomi chatujúcimi užívateľmi.

Tagged with →  
Share →