Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Jednou z nezabudnuteľných vlastností Steva Jobsa, bola určite jeho schopnosť prezentovať nové nápady alebo myšlienky. Stevove prezentácie boli vždy magickými udalosťami, ktoré lákali a vzrušovali masy ľudí.

Nová webová stránka Stevenote.tv, ktorú vytvoril dizajnér Fabio Fiss ako poctu Stevovi Jobsovi, ponúka na jednom mieste jeho vynikajúce prezentácie, v forme video záznamov, zo všetkých verejných prezentácií. Jednotlivé videa sa dajú zoradiť alebo vyhľadávať podľa kľúčových slov.Steve Jobs

Steve Jobs – spoluzakladateľ spoločnosti Apple

Je veľmi smutné, že svet už nikdy nebude mať možnosť sledovať fantastické prezentácie v podaní Steva Jobsa, no táto výborná stránka bude slúžiť aspoň na to, aby si jeho fanúšikovia mohli pripomenúť nezabudnuteľné momenty z jeho prejavov.

Všetci fanúšikovia Steva Jobsa by mali stránku Stevenote.tv určite navštíviť a prezrieť si túto skvelú kolekciu. Existuje ešte jedna zaujímavá stránka, ktorá podobne ako Stevenote.tv určite stojí za návštevu. Ide o stránku ShrineOfApple.com, na ktorej si fanúšik Apple nájde retrospektívne takmer všetky produkty spoločnosti Apple. Ide o akúsi spomienkovú fotogalériu, s peknými fotkami a popisom jednotlivých produktov z histórie spoločnosti.

Tagged with →  
Share →