Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Apple Store in NY Grand CentralPiatkové slávnostné otvorenie nového Apple Store, ktorý sa nachádza na najväčšej železničnej stanici na Manhattene, v štáte New York, sem prilákalo množstvo zákazníkov, ktorí tu vytvorili dlhé zástupy.

Od skorého rána sa vytvoril zástup približne štyridsiatich ľudí, čakajúcich na otvorenie tejto masívnej novej predajne, ktoré bolo naplánované na 10:00 miestneho času. Ľudia stojaci v zástupe, vytvorili koridor pre tých, ktorí terminál železničnej stanice využívajú na cestovanie.

Tí, ktorí stáli na úplnom začiatku zástupu, dokonca prespali uplynulú noc pred predajňou v spacích vakoch, aby si tak zabezpečili, že budú v novom Apple Store nakupovať ako prví. Zamestnanci predajne niektorým z nich rozdávali fľaše s minerálkou, aby nikto s čakajúcich nebol dehydrovaný.

Okrem tradičných médií, boli prítomné aj kamery spoločnosti Apple, ktoré s ľudmi zo zástupu natáčali rozhovory. Zamestnanci predajne, v červených tričkách s logom Apple, sa tiež zapájali do rozhovorov s ľuďmi, čakajúcimi na slávnostné otvorenie.

Apple poskytol prvé zábery pripravovanej predajne už minulý týždeň. Otvorená plocha predajne je situovaná nad davom cestujúcich, v blízkosti sú aj ozdobné lustre stanice Grand Central a jednotlivé výrobky sú predstavované na drevených tabuliach. Pri vchode do predajne je umiestnené veľké žiariace logo Apple.

Táto predajňa s rozlohou vyše 2100 metrov štvorcových je jednou z najväčších Apple predajní sveta a denne v tejto časti stanice Grand Central prejde viac ako 700 000 cestujúcich.

Grand Central Apple Store bude zamestnávať celkovo 315 zamestnancov a zákazníkom bude ponúkať najväčší priestor pre osobné vyskúšanie si produktov značky Apple. Tiež bude ponúkať až dva Genius Bary – technicky vyškolených pracovníkov Apple, ktorí boli vyškolení priamo v centrále Apple a budú schopní zodpovedať akúkoľvek zákaznícku otázku týkajúcu sa produktov značky Apple.

Otváracie hodiny obchodu budú v pracovných dňoch od 7:00 do 21:00, od 10:00 do 19:00 v sobotu a od 11:00 do 18:00 v nedeľu.

Tagged with →  
Share →