Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Koncom uplynulého týždňa tvrdila francúzska webstránka MacBidouille presný opak – podľa jej informátora je výroba ultra-tenkého tela a nového typu displeja príliš náročná a Apple to so sľúbeným termínom distribúcie nestihne. Na pultoch a v on-line shopoch sa teda obe verzie (21,5″ a 27″) objavia až začiatkom roka 2013. V priebehu niekoľkých dní je však podľa amerických 9TO5Mac opäť všetko podľa plánu. Nové 21,5″ a 27″ iMacy by mali byť k dispozícii tak, ako to prezentovali zástupcovia jablčnej spoločnosti na nedávnej mediálnej prezentácii.

iMac 2012

Nemenovaný dôveryhodný zdroj pre 9TO5Mac uvádza, že Apple v týchto dňoch začal s distribúciou 21,5-palcových modelov naprieč územím Spojených štátov a niekoľkých ďalších krajín sveta. Menšie modely by tak mali byť reálne k dispozícii v kamenných obchodoch koncom novembra. V rovnakom čase by sa mali objaviť v oficiálnych on-line obchodoch firmy Apple.

Hoci je distribúcia 27-palcových modelov naplánovaná na december 2012, spomínaný informátor tvrdí, že high-end modely by sa mohli do on-line shopov dostať o čosi skôr a prostredníctvom webu budú možno dostupné spolu s prvými 21,5-palcovými modelmi. Zdroj potvrdil aj nedávne Cookové slová, keď počas konferenčného telefonátu s investormi uviedol, že prvé dodávky nových iMacov budú významným spôsobom obmedzené. Môžme teda, očakávať, že prvé skladové zásoby budú vypredané veľmi skoro.

Tagged with →  
Share →