MacWeb.skMacWeb.sk vám prináša denne aktualizované informácie o produktoch a službách spoločnosti Apple, príspevky o aplikáciach, recenzie, novinky z oblasti softvéru, hardvéru, prieskumy, ankety, tipy a triky, návody, rozhovory a iný publikovateľný obsah.

Hľadáme nadšencov, ktorí by radi prispeli k úspechu portálu MacWeb.sk. Ak máte záujem písať príspevky pre nás všetkých Apple a IT priaznivcov, neváhajte a napíšte o sebe niekoľko stručných informácií na adresu info@macweb.sk. Uveďte prosím odkaz na Váš Skype, Facebook alebo Twitter účet (ak ho máte) a Váš doterajší blog alebo inú publikáčnú činnosť.

Či už máte záujem písať príspevky iba z času na čas, alebo chcete byť pravidelným prispievateľom, chceme o Vás počuť! Ak máte vášeň pre značku Apple a predchádzajúce skúsenosti s blogovaním, ste už na pol ceste stať sa súčasťou nášho tímu. Dokonca aj keď nemáte žiadne skúsenosti s blogmi, aj napriek tomu chceme, aby ste sa zapojili.

Ak ste začínajúci alebo skúsený vývojár v oblasti iOS alebo Mac OS X aplikácií, na stránkach MacWeb.sk vám ponúkame možnosť prezentácie vašej práce v podobe bezplatných recenzií, ktoré si buď napíšete sami, alebo vám vaše dielo zhodnotíme my. Neváhajte sa so svojimi produktmi podeliť s našimi čitateľmi, možno sa tak zvýši povedomie o vás a vašej práci a stránky MacWeb.sk vám pomôžu dosiahnuť úspech.

Keďže nám tiež veľmi záleží na kvalite publikovaných príspevkov, hľadáme dobrovoľníka(ov), ktorý by mal na starosti jazykové korektúry a štylistickú úpravu príspevkov, publikovaných na stránkach MacWeb.sk.

Vaša momentálna lokalita nie je podstatná.

One Response to Redakcia

  1. maroš píše:

    Mal by som záujem … o pôst redaktora…. 🙂