Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Apple pred niekoľkými minútami vybraným médiám rozposlal pozvánky na mediálnu prezentáciu, ktorá sa uskutoční v utorok 23. októbra 2012 o 19:00 stredoeurópskeho času. Prezentácia nových produktov sa uskutoční v budove divadla The California Theatre v San José. Na pozvánke si hostia môžu prečítať krátky slogan: „We’ve got little more to show you.“ (voľný preklad znie Máme trochu viac čo ukázať).

iPad mini Event

Podľa neoverených informácií sa môžme tešiť na niekoľko mesiacov „ospevovaný“ 7-palcový tablet iPad mini, niektoré indície naznačujú, že by sme sa mohli dočkať aj inovovaných počítačov iMac, Mac mini a 13-palcovej verzie MacBooku Pro s Retina displejom.

iPad mini and iMac 2012

Pestrofarebnosť samotnej pozvánky opäť rozvírila vlnu diskusií a vo všeobecnosti sa očakáva, že iPad mini by mohol prísť vo viacerých farebných verziách podobne, ako nedávno predstavený iPod touch piatej generácie. Nasvedčuje tomu fotografia inventarizačného systému, v ktorom sa objavilo 24 rozdielných modelov iPadu mini. Dočkať by sme sa mohli aj inovovaného iPadu tretej generácie, ktorý by mal disponovať novým Lightning konektorom (a možno aj novým procesorom A6).

Tagged with →  
Share →