Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

WWDC 2013

Čerstvá novinka prichádza priamo od firmy Apple – tradičná vývojárska konferencia Worldwide Developers Conference 2013 sa uskutoční v termíne od 10. – 14. júna v hale Moscone West v San Franciscu. Vstupenky sa začnú predávať vo štvrtok, 25. apríla 2013.

V súvislosti s WWDC 2013 sa tešíme sa na stretnutie s úžasnou komunitou iOS a OS X developerov…„, uviedol šéf marketingu, Philip Schiller. „Naši vývojári majú za sebou najplodnejší a najziskovejší rok a my im s potešením predstavíme naše najnovšie možnosti v oblasti softvérových technológií a vývojárskych nástrojov, pre ešte inovatívnejšie nové aplikácie. Nevieme sa dočkať okamihu, keď im na WWDC ponúkneme nové verzie systémov iOS a OS X.

Konferencia bude pozostávať z praktických workshopov, prostredníctvom ktorých sa vývojári do svojich aplikácií naučia implementovať najnovšie technológie. Súčasťou päťdňového podujatia bude aj tradičné udeľovanie cien Apple Design Awards, za najlepšie iOS a OS X aplikácie. Fanúšikovia značky Apple sa s najväčšou pravdepodobnosťou môžu tešiť na iOS 7, OS X 10.9 a medzi odbornou verejnosťou sa v poslednej dobe šepká o zbrusu novej službe v oblasti streamovania rozhlasového vysielania.

Program WWDC 2013 zahŕňa:

  • Viac ako 100 prednášok, pod vedením Inžinierov firmy Apple, v súvislosti s implementáciou najnovších technológií do systémov iOS a OS X.
  • Počas vyše stovky praktických workshopov, si vývojári osvoja techniky integrácie nových technológií, pri ktorých im bude asistovať vyše tisícka Apple Inžinierov.
  • Predstavené budú inovácie a nové funkcie v oblasti iOS a OS X a vývojári sa naučia, ako zlepšiť funkcionalitu, prevedenie, kavlitu a dizajn svojich aplikácií.
  • Príležitosť nadviazať nové kontakty s niektorými spomedzi tisíciek iOS a OS X vývojárov z celého sveta – počas uplynulého roka sa na konferencii stretli vývojári z viac ako 60 krajín sveta.
  • Pútavé a inšpirujúce obedňajšie prednášky s poprednými osobnosťami zo sveta technológií, výskumu a zábavy.
  • Udeľovanie cien Apple Design Awards, za najlepšie iPhone, iPad a Mac aplikácie, ktoré demonštrujú technickú dokonalosť, inovatívnosť a vynikajúci dizajn.

Vstupenky na WWDC 2013 sa začnú predávať vo štvrtok 25. apríla o 10:00 pacifického alebo 13:00 východného času. Cena vstupenky je tento rok stanovená na 1 599 $ (1 230 €). V minulých rokoch boli vstupenky vypredané v priebehu niekoľkých minút.

Tagged with →  
Share →