Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si radi spievajú v sprche, potom je táto novinka určená práve vám. Nové zariadenie od iDevices vám umožní počúvať obľúbenú hudbu cez Bluetooth z iPodu, iPhonu, iPadu alebo Androidu.

iShower for iOS Devices

Myšlienka iShoweru je veľmi jednoduchá. Namiesto prezerania playlistu vášho iPhonu alebo iPadu na okraji sprchy, či umývadla pri kúpaní iba spárujte vaše zariadenia a jednoducho počúvajte hudbu cez Bluetooth reproduktor do vzdialenosti až 200 metrov.

iShover for iOS Devices

Ako už napovedá samotný názov, iShower je úplne vodeodolný. Vyznačuje sa ľahko ovládateľnými tlačítkami, ktoré môžete stlačiť bez ohľadu na to, či ste od hlavy po päty od peny, ako aj časovým displejom, jednoduchou montážou. Zariadenie je možné zavesiť na stenu alebo  ho proste postaviť na miesto odkiaľ sa hudba má šíriť. iShower môžete spárovať až s piatimi rozdielnymi zariadeniami, medzi ktorými si môžete jednoducho vybrať pomocou zabudovaného ovládania, vyhnete sa tak počúvaniu hudby, ktorá sa páči vašej polovičke a nie vám.

iShower nie je zatiaľ dostupný na trhu a predpokladaný termín jeho vydania je 31. marec tohto roka. Maloobchodná cena sa bude pohybovať na úrovni 99,99$.

Tagged with →  
Share →