Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Stránka Cult of Mac pred malou chvíľou prišla so zaujímavou informáciou, podľa ktorej mal jej informátor možnosť vidieť prototyp legendami opradeného televízneho prijímača od firmy Apple. Prototyp sa vraj veľmi podobá súčasnému 27-palcovému Thunderbolt displeju, no jeho rozmery sú „podstatne väčšie“. HD televízor údajne obsahuje vstavanú iSight kameru pre realizáciu FaceTime hovorov a disponuje tiež funkciou inteligentného hlasového asistenta SIRI.

Podľa zdroja, ktorý chce za každú cenu ostať v anonymite, je prototyp Apple TV schopný uskutočňovať FaceTime hovory pomocou sofistikovanej iSight kamery, ktorá dokáže rozpoznať a priblížiť tvár človeka tak, aby sa mohol počas telefonovania voľne pohybovať po svojej obývačke. FaceTime hovory sa navyše dajú uskutočniť prostredníctvom hlasových príkazov.

Apple TV je navrhnutý tak, aby sa dal pripevniť na stenu

Redaktor stránky Cult of Mac na záver svojho príspevku dodáva, že aj keď je ich zdroj nanajvýš dôveryhodný a už v minulosti stránke poskytol exkluzívne informácie týkajúce sa nových produktov značky Apple, je celkom možné, že daný prototyp sa na pulty predajní nikdy nedostane. Je totiž známe, že Apple vo svojich dizajnérskych dielňach testuje produkty, z ktorých nie všetky sa nakoniec stanu realitou. Rovnako nejasný ostáva termín, kedy by sa spomínaný Apple TV prijímač mohol dostať na trh.

zdroj: CultOfMac

Tagged with →  
Share →