Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Stále na seba nadávate, po tom ako ste vyhodili $45 za Duke Nukem Forever pre Mac? Našťastie spoločnosť Feral Interactive Vás povzbudí jednou z najočakávanejších hier tohto roka Deus Ex: Human Revolution, ktorá príde túto zimu aj na Mac platformu.

DeusEx - Human Revolution

Firma Feral včera zverejnila nasledujúcu správu:

Hra Deus Ex:Human Revolution, práve opustila operačnú sálu spoločnosti Feral laboratories, kde bola extrémne vylepšená hrateľnosť, ktorá bola terčom kritiky u legendárnej Deus Ex.

Hráči budú ovládať postavu ex-veliteľa SWAT jednotky Adama Jensena, ktorý je nútený podstúpiť kybernetickú augmentáciu a je hodený do srdca globálneho sprisahania. Ocitne sa vo svete, v ktorom prežijú iba tí, ktorí sa dostatočne prispôsobia novým podmienkam.

Spoločnosť Ferel prisľúbila, že hra bude dostupná túto zimu. Zatiaľ však nie je jasné, či sa bude predávať prostredníctvom Mac App Store alebo pomocou tradičných predajných kanálov. Hra ako prvá dorazila pre PC užívateľov začiatkom tohto leta a na rozdiel od iných hier spomenutých vyššie, sa jej dostalo mnoho vrelých recenzií.

Vydanie hry budeme sledovať na stránkach výrobcu a budeme vás informovať, kedy bude hra k dispozícii pre Mac platformu.

Tagged with →  
Share →