Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Bratislava – V januári 2014 spojil iStores svoje sily s významným českým Apple partnerom, spoločnosťou iTouch s predajňami Apple Premium Reseller v Zlíne a Olomouci a ešte viac tak upevnil svoje postavenie na poli predajcov Apple technológií a stal sa medzinárodnou sieťou. So svojimi 6 predajňami Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách a obchodným, technickým a servisným zázemím na Slovensku a v Čechách, predstavuje dnes iStores silnú sieť opierajúcu sa o 23-ročnú skúsenosť s platformou Apple a bohaté poznatky s implementáciou technológií Apple do oblasti školstva, vedy, zdravotníctva, športu a biznis odvetví, akými sú vydavateľstvá, reklama, grafika a mnohé ďalšie.

iStores

iStores

iStores je v súčasnosti kľúčovou sieťou predajní Apple na Slovensku a v Čechách (http://www.istores.sk/predajne.html) a vo svojich predajniach, ktoré ročne navštívi spolu takmer trištvrte milióna zákazníkov, prináša tiež množstvo ďalších doplnkov a príslušenstva od mnohých renomovaných výrobcov. iStores ponúka zákazníkom dlhoročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou na Slovensku a Morave.

Značka iStores sa objavila prvý raz v roku 2010, keď prvá predajňa Apple Premium Reseller na Slovensku získala nového majiteľa – firmu WESTech, člena medzinárodnej skupiny ELKO. K predajni v Košiciach pribudla v roku 2012 ďalšia v Banskej Bystrici.

V roku 2013 k vplyvu iStores významne prispelo pripojenie sa predajne SWP v Bratislave a partnerstvo s jej zakladajúcou spoločnosťou SOFTWARE PARTNER, ktorá sa venuje implemantácii Apple na Slovensku už od roku 1991.

iStores má v súčasnosti na Slovensku 4 predajne. Nájdete ich v nákupných centrách Aupark v Košiciach, Europa v Banskej Bystrici, Galeria v Trnave a Polus v Bratislava.

ELKO Group

Počas 20 rokov fungovania sa ELKO Group stal jedným z najväčších distributérov IT produktov vo východnej a strednej Európe. ELKO so sídlom v Lotyšsku má dnes svoje pobočky v 9-tich krajinách a dodáva viac ako 12000 produktov od vyše 90 IT dodávateľov, medzi ktorých patrí napr. Acer, AMD, Asus, Intel, Lenovo, Microsoft a ďalších.

iTouch

Spoločnosť iTouch Apple Premium Reseller do 13. 2. 2014 prevádzkovala pod svojim menom predajne v Zlíne a Olomouci. Počas svojho pôsobenia na trhu sa zameriavala nie len na uspokojenie koncového spotrebiteľa, ale aj na ďalšie projekty. Bola významným dodávateľom produktov pre školy a vzdelávacie inštitúcie v rámci Apple Solution Partner Education, taktiež implementovala technológie Apple do firiem alebo oblasti zdravotníctva a športu. Od 14. 2. 2014 spoločnosť iTouch začala vystupovať pod značkou iStores Apple Premium Reseller a prešla celkovou vizuálnou zmenou predajní.

Tagged with →  
Share →