Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Nejeden Apple fanúšik čaká na 21. november 2011, na deň celosvetového termínu vydania oficiálnej biografie, pod názvom Steve Jobs. Kniha tak uzrie svetlo sveta o niekoľko mesiacov skôr, keďže pôvodný termín vydania bol 6. marec 2012. Aj keď samozrejme nechceme podceňovať všeobecnú znalosť angličitiny používateľov a fanúšikov produktov Apple, je určite potešujúce, že si danú knihu budú môcť prečítať aj v rodnom, teda slovenskom (v ČR aj českom) jazyku.

Svetovú premiéru vydania tejto knihy si prostredníctvom vydavateľstva Easton Books budeme môcť vychutnať aj na Slovensku v rovnakom termíne. Autor knihy Walter Isaacson knihu napísal na základe viac ako 40 rozhovorov so Stevom Jobsom, a viac ako 100 ďalších rozhovorov s jeho najbližšou rodinou, známymi, spolupracovníkmi ale aj konkurenciou.

Obálka knihy o živote Steva Jobsa zakladateľa spoločnosti Apple

Pre tých, ktorí majú záujem o knihu v pôvodnom znení, je tu možnosť predobjednať si ju prostredníctvom siete Amazon.com.

preorderstevejobsbio

Možnosť predobjednávky na Amazon.com

Podľa posledných informácii do pripravovaného životopisu pribudnú aj informácie o Jobsovom odchode z postu CEO spoločnosti Apple Inc. .

Tagged with →  
Share →