Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Talianský dizajnér z ADR Studio opäť raz povolil uzdu svojej fantázii a navrhol koncept nového iPhonu. Ten by podľa jeho návrhu mal obsahovať až trojicu nezávislých Retina displejov – vrchný pre zobrazenie informácií, týkajúcich sa mobilného operátora, aktuálneho času a notifikácií, spodný displej by mal zobrazovať dock s aplikáciami, či multitasking panel, a stredný najväčší displej by slúžil výhradne pre zobrazovanie hlavného obsahu. Všetky potrebné dáta by si mal tento múdry telefón bez SIM karty sťahovať priamo z mobilnej siete, samozrejme za pomoci 4G LTE technológie.

Na zadnej strane zariadenia by sa mala objaviť dvojica kvalitných reproduktorov. Tlačidlo Home by malo byť integrované v spodnom Retina displeji a aktivovať by sa malo pomocou špeciálneho pohybového senzora. Nový iPhone by mal podľa ADR Studio ďalej samozrejme obsahovať službu hlasového asistenta Siri, gyroskop, pohybový senzor a ostatné skvelé funkcie predchádzajúceho iPhonu 4S.

Podľa nášho názoru je koncept tohto troj-Retina telefónu nielen že nereálny (nevieme si dosť dobre predstaviť, ako by boli tieto tri displeje s vysokým rozlíšením napájané – asi externou batériou 🙂 ), no nezapadá ani do dizajnovej rodiny klasických uhladených kriviek všetkých doterajších Apple produktov. Viac záberov tohto zaujímavého konceptu nájdete na stránke ADR Studio.

zdroj: ADR Studio

Tagged with →  
Share →