Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Košická predajňa iStores, ktorá patrí do siete distribútorov Apple Premium Reseller, si pri príležitosti svojho 1. výročia otvorenia novej predajne v košickom nakúpnom centre Aupark, pripravila pre svojich zákazníkov zľavu na počítače Mac. Každý zákazník, ktorý navštívi košický iStores v piatok 23. novembra 2012 získa pri kúpe počítača Mac zľavu 10 %.

Akcia platí na každý Mac predaný počas piatka 23. novembra 2012 v predajni iStores v Auparku v Košiciach. Zľava 10 % sa nevzťahuje na iPady, iPody a ani iné príslušenstvo. Akcia platí iba na predajni iStores v deň výročia, nie je možné ju kombinovať so žiadnou inou akciou. Prijímame online objednávky k rezervácii tovaru. Vopred rezervovaný tovar je možné kúpiť iba v daný deň na predajni, tovar nezasielame. V deň výročia nebude možný predaj na splátky.

MacBook Pro Retina

Čierny piatok a zľavy na produkty Apple si vďaka košickému distribútorovi a jeho prvým narodeninám môžu užiť aj fanúšikovia z východného slovenska. Rezerváciu niektorého z Macov môžte realizovať prostredníctvom oficiálnej webovej stránky iStore. Na spomínanej webstránke sa tiež dozviete podrobnejšie informácie.

Tagged with →  
Share →