Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Od júna tohto roka sa na internete objavujú informácie, že spoločnosť Apple pripravuje 15″ ultra-tenký MacBook. Nové správy zo servera Macotakara upresňujú, že nové zariadenie je stále bližšie k jeho vydaniu po tom, ako Apple ukončila testovanie 15″ LCD displeja, ktorý by mal byť súčasťou nového notebooku.

Podľa týchto informácií, spoločnosť Apple vyvinula 15″ MacBook Air LCD displej, ktorý využíva v novom notebooku. Vývoj notebooku postúpil opäť o niečo ďalej a tento model vraj nebude obsahovať optickú mechaniku.

MacBook Air 2011

Server Macotakara nazýva tento notebook 15″ MacBook Air, no zatiaľ nie je celkom jasné, či tento názov bude finálny, alebo to skôr bude tenký MacBook Pro. Neoverené správy o úplne prepracovanom dizajne MacBooku Pro sa začali na internete objavovať už v apríli tohto roka a v júli správy tvrdili, že Apple už dokončil návrh dizajnu nového ultra-tenkého notebooku.

V novembri by mali svetlo sveta uzrieť nové modely procesorov Intel Ivy Bridge a predávať by sa mali začať začiatkom roka 2012, preto je veľmi pravdepodobné, že v prvej polovici roka 2012 uzrie svetlo sveta aj nový model MacBooku Pro. S ohľadom na popularitu, akú si získali nové MacBooky Air a pomalý odklon spoločnosti Apple od optických médií, vyzerajú všetky hore uvedené informácie stále viac pravdepodobnejšie.

Tagged with →  
Share →