Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Čítanie iPad

Slovenský iBookstore sa konečne zapĺňa! Nájdete tu desiatky kníh v slovenskom jazyku a medzi autormi nechýbajú také mená ako Dominik Dán, Maxim E. Matkin, Agatha Christie, Tolkien, Boris Filan či Pavel Hirax Baričák.

Pravidelne vám budeme prinášať výber nových kníh, ktoré na iBookstore pribudnú, no na rozbehnutie dnes ponúkame podrobnejší prehľad toho, čo vás v knižnej ponuke čaká.

Knihy môžete kupovať prostredníctvom iTunes alebo priamo zo svojich iPhonov a iPadov prostredníctvom aplikácie iBooks. Na jeseň bude po vydaní nového operačného systému pre Mac možné čítať knihy v aplikácii iBooks aj na vašom Macu.

Aktuálnu ponuku kníh od slovenských vydavateľstiev na iBookstore si môžete kedykoľvek pozrieť v sekcii Slovenské knihy na iBookstore.

Dominik Dán

Dominik Dán - iBookstore

Maxim E. Matkin

Dominik Matkin - iBookstore

Pavel Hirax Baričák

Pavel Hirax Baričák - iBookstore

Boris Filan

Boris Filan - iBookstore

Kolekcia Pán prsteňov + Hobit

Pán Prsteňov a Hobbit - iBookstore

Aktuálnu ponuku kníh od slovenských vydavateľstiev na iBookstore si môžete kedykoľvek pozrieť v sekcii Slovenské knihy na iBookstore.

* V zozname sa nachádzajú iba e-knihy spoločnosti Dibuk, s. r. o. Nie sú tu zahrnuté e-knihy od ostatných slovenských distribútorov e-kníh pre iBookstore.

Tagged with →  
Share →