Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Podľa internetovej stránky NY Daily News by chcela spoločnosť Apple v rušnej metropole, akou je New York, otvoriť v poradí už svoj siedmy značkový obchod. Ten by sa mal nachádzať na Austin Street v časti Forest Hills na Long Islande. V súčasnosti sa v NYC nachádza päť predajní na Manhattene a jeden na Staten Islande.

Apple Store NY

Realitná spoločnosť, ktorá v súčasnej dobe rokuje s firmou Apple vyhlásila, že nový obchod by mohol byť v otvorený v časovom horizonte kratšom ako jeden rok. Toto miesto by poskytlo prístup pre zákazníkov bez toho, aby museli navštíviť Manhatten alebo časť Staten Island.

Apple Store 5th Avenue

Apple Store na 5th Avenue, NYC

Začiatkom decembra uplynulého roka Apple otvoril obrovskú predajňu v historickej budove Grand Central Terminal, známej tiež ako  Grand Central, čo je celosvetovo najväčšia železničná stanica, nachádzajúca sa na Manhattane. Na 5th Avenue v Manhattane sa tiež nachádza známa predajňa Apple Store „Glass Cube“, ktorá je považovaná za vlajkovú loď spomedzi obchodov sposločnosti Apple. Ďalšou vhodnou oblasťou pre Apple Store je spomínaná Austin Street v New Yorskej časti Queens na Long Islande.

Zoznam predajní Apple v NYC:

  1. Apple Store, Fifth Avenue
  2. Apple Store, Grand Central
  3. Apple Store, SoHo
  4. Apple Store, Upper West Side
  5. Apple Store, West 14th Street
  6. Apple Store, Staten Island
Tagged with →  
Share →