Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Zahájenie predaja iPhonu 4S v Číne je naplánované až o niekoľko hodín, na ráno 13. januára (v dobe písania tohto príspevku je v Pekingu takmer polnoc – 0:30 13. januára 2012), no pred značkovými obchodmi Apple Stores v Pekingu a Šanghaji sa vytvárajú obrovské zástupy fanúšikov, ktorí chcú mať túto horúcu novinku v Čine medzi prvými. Nasledujúci obrázok na internet poslal cez Instagram užívateľ Sanverde, ktorý vraj túto snímku vytvoril okolo 19:30 večer miestneho času.

Beijing iPhone 4S lines

Na ďalšej snímke, vytvorenej v Pekingu, ktorú na svoj Twitter účet zavesil už 10. januára 2012 užívateľ Alexander Galimberti je vidno vytvárajúci sa dáv ľudí, ktorí očakávajú spustenie predaja iPhonu 4S.

Jediným mobilným operátorom, ktorý v Čine ponúka iPhone 4S je spoločnosť China Unicom. Operátor neakceptoval žiadne predbežné objednávky a ponúkať by mal neblokované 16 GB a 32 GB modely s dvoj alebo troj-ročnou viazanosťou. V budúcnosti by sa mal iPhone 4S dostať do ponuky operátora China Telecom, ktorý je tretím najväčším mobilným poskytovateľom služieb v Číne. Samotný iPhone dostal od Národného úradu pre Rádiové vlny v Číne iba nedávno certifikát, aby ho bolo možné používať na CDMA sieti.

Tagged with →  
Share →