Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Apple vs. Samsung Chart

Klikni myšou, pre zväčšenie fotografie (zdroj: All Things D)

Vďaka práve prebiehajúcemu súdnemu sporu Apple vs. Samsung, sa uplynulý piatok do médií dostala trojica zaujímavých fotografií, ktoré zachytávajú vývoj smartfónov a tabletov oboch spoločností. Od doby keď Apple v tejto súvislosti podal prvú žalobu za údajne porušovanie jeho patentov, Američania nazývajú Kórejcov „plagiátormi“, ktorých zariadenia zo série Galaxy iba „otrocky“ kopírujú originálny dizajn iPhonu a iPadu.

Apple vs. Samsung Chart

Klikni myšou, pre zväčšenie fotografie (zdroj: All Things D)

„Samsung sa rozhodol kopírovať, nie inovovať.“, uviedli zástupcovia Apple, keď v júli minulého roka podali prvé žaloby, proti smartfónu Galaxy S a tabletu Galaxy Tab 10.1. „Samsung potenciálnym zákazníkom prostredníctvom dizajnu zariadení zo série Galaxy posiela jasný odkaz – Jednoducho vyzerá ako iPhone (resp. iPad).

Apple vs. Samsung Chart

Trojica fotografií, ktorá je súčasťou dôkazového materiálu práve prebiehajúceho súdneho sporu, sa na verejnosť dostala koncom minulého týždňa. Apple pomocou nich sleduje a znázorňuje vývoj smartfónov a tabletov firmy Samsung, v dobách pred a potom, ako predstavil iPhone (2007) a iPad (2010).

Tagged with →  
Share →