Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Zásuvka na Micro-SIM kartu, údajne pochádzajúca z iPhonu 5

V poslednom období býva zvykom, že pred uvedením nového produktu Apple sa internetom začnú šíriť rôzne fotografie ich údajných častí. Tie väčšinou pochádzajú z  čínskych výrobných podnikov, ktoré kompletizujú produkty technologických firiem. Výnimkou nie je ani nadchádzajúca generácia mobilného telefónu iPhone. Minulý týždeň sa na internete objavila fotografia, zachytávajúca tlačidlo Home, v týchto dňoch stránka SW-BOX.com priniesla fotografiu zásuvky na Micro-SIM kartu. Obe súčiastky údajne pochádzajú z pripravovaného iPhonu 5.

Obe farebné prevedenia tlačidiel Home, údajne pochádzajúce z iPhonu 5

Kým druhá menovaná je v podstate totožná s tou, ktorú Apple používa v iPhone 4 a 4S, mechanické tlačidlo Home sa dočkalo určitých kozmetických úprav. Oproti terajšej verzii je spodná časť (tá ktorá je skrytá vo vnútri telefónu) o niečo hranatejšia. iPhone 4 a 4S používa tlačidlo s úplne zaoblenou vnútornou časťou.

Tlačidlo Home – použité v iPhone 4 a 4S

Robiť na základe týchto dvoch fotografií akékoľvek závery o možnom budúcom dizajne telefónu by bolo predčasné. Zásuvka na SIM kartu totiž predznamenáva, že sa dizajn iPhonu 5 nezmení takmer vôbec – alebo iba minimálne a kozmetická zmena tvaru tlačidla Home nie je žiadnym relevantným dôkazom o tom, ako by mohol iPhone 5 naozaj vyzerať.

Tagged with →  
Share →