Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Podobne ako jeho predchodca, terajší šéf spoločnosti Apple posiela zamestnancom z času na čas krátke e-maily. Potom ako dnes firma Apple zverejnila vynikajúce výsledky za prvý fiškálny kvartál 2012, prišiel zamestnancom krátky ďakovný e-mail, v ktorom sa však okrem poďakovania objavila informácia, ktorá stojí za pozornosť.

Tim Cook

Hlavnou témou spomínanej e-mailovej správy bolo obvyklé poďakovanie a gratulácia, no na jej konci sa objavilo niečo, čo upútalo našu pozornosť. Cook na konci správy zamestnancov pozýva na zajtrajší „meeting“, ktorý sa uskutoční o 10:00 miestneho času v priestoroch centrály Apple – Town Hall v meste Cupertino. Na tomto stretnutí by sa pracovníci okrem iného mali dozvedieť „vzrušujúce novinky ohľadom spoločnosti Apple“.

Samotná správa:

Tím,

Ďakujem všetkým za ich tvrdú prácu, rok 2012 sa pre nás začína vynikajúco. Minulý týždeň sme v New Yorku vydaním iBooks 2.0 s novou sekciou textbooks spustili celkom novú iniciatívu v oblasti vzdelávania a dnes informujeme o najlepšom štvrťroku v histórii spoločnosti Apple. Rád by som vás privítal zajtra o 10:00 v priestoroch Town Hall. Pozrieme sa na naše rekordné výsledky a budeme diskutovať o niekoľkých vzrušujúcich novinkách, ktoré čakajú spoločnosť Apple. Meeting bude vysielaný na mnohých stránkach v meste Cupertino a na ďalších miestach Apple. Pre bližšie informácie prosím sledujte AppleWeb.

Tim

Takže? Správa znie určite veľmi zaujímavo. Máte tipy čo by mohli spomínané „vzrušujúce novinky“ znamenať?

Tagged with →  
Share →