Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Aktualizované: Hru si už môžte stiahnuť aj zo slovenského App Store za prijateľných 5.49€

Dlho očakávaná hra od firmy Epic – Infinity Blade II sa už dnes objavila v App Store v Austrálii a na Novom Zélande. Americký App Store očakáva spustenie predaja tejto populárnej hry v priebehu dnešnej noci miestneho času.

Spoločnosť Epic:

Infinity Blade II pokračuje vo zvyšovaní latky kvality hier na mobilných zariadeniach. Je to cesta do sveta nesmrteľných tyranov a ich légie Titanov. Zvyšujte úroveň vašich schopnosti a vylepšujte svoju postavu…to všetko akonáhle sa ponoríte do tohto tajomného a nadčasového dobrodružstva.

Prvý diel hry Infinity Blade bol prvou iOS hrou, založenou na engine Unreal 3 a na iPade v tej dobe poskytoval najkrajšiu grafiku vôbec. Pokračovanie hry posúva hranice ešte ďalej, pridáva krásne svetelné efekty, tiene a kompletne prepracovanú grafiku. Je to skrátka nádherná hra.

Infinity Blade II ponúka viac levelov, zbraní, nový systém boja a viac ako 40 lokalít boja (v porovnaní s 10 lokalitami v prvej časti hry).

Aplikácia je univerzálna a pobeží na iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPade 1G a 2G a tretej a štvrtej generácii iPodu Touch. Hra je zatiaľ dostupná iba v spomínaných App Stores v Austrálii a na Novom Zélande za $9.99, no v priebehu niekoľkých hodín by sa mala objaviť aj v slovenskom App Store. Ak si chcete skrátiť čakanie, určite si pozrite oficiálny trailer k tejto skvelej hre alebo navštívte jej oficiálne stránky.

Tagged with →  
Share →