Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Podľa najnovších fám, by sa mal jeden z najpopulárnejších kancelárskych balíkov od spoločnosti Microsoft do konca roka objaviť na iPade ako aj na tabletoch s operačným systémom Android. Informáciu dnes priniesol dôveryhodný zdroj, webovej stránky Boy Genius Report. Úvodná obrazovka aplikácie s nápisom „Office for iOS“ naznačuje, že balík kancelárskych programov by sa mohol dokonca objaviť aj na iPhone, či iPode Touch.

Office for iPad and other iOS devices

Spomínaný informátor pre stránku BGR uviedol, že mal možnosť osobne držať v ruke iPad, na ktorom bežal jeden z programov MS Office. Vzhľad aplikácie bol vraj identický s tým, ktorý sme mali možnosť vidieť už v novembri minulého roka, keď s informáciou o Office pre iPad prišla stránka The Daily. Firma Microsoft v tej dobe okamžite šíriace sa správy dementovala vyhlásením, že fotografie, na ktorých vidno iOS aplikáciu Office sú obyčajným podvrhom a nemajú nič spoločné s realitou. Vtedajší informátor stránky The Daily vzápätí kontroval svojim vyhlásením, že iPad s aplikáciou Office videl na vlastné oči.

Balíkom Office for iOS bude vraj možné vytvárať a upravovať súbory vo formáte Word, Excel a Powerpoint a to lokálne aj prostredníctvom „cloud“ služieb.

Tagged with →  
Share →