Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Firma Philips pred niekoľkými dňami predstavila štvoricu nových dokovacích reproduktorov, ktoré sú kompatibilné s najnovšími Lightning iOS zariadeniami (iPhone 5, iPad mini, nové iPody a štvrtá generácia iPadu). Podľa redaktorov portálu 9TO5Mac, ktorí mali možnosť si tieto nové reproduktory obzrieť a vypočuť – ich zvuk je minimálne tak skvelý, ako ich dizajn. Ak ešte nemáte vhodný vianočný darček pre vašich blízkych, inšpirujte sa.

Philips DCM2067 (nástupca staršieho modelu DCM2060), je domáci mikrosystém, ktorý svojim úzkym a elegantným dizajnom skvelo zapadne do akéhokoľvek moderného interiéru. Okrem nabíjania a prehrávania hudobného obsahu z akéhokoľvek iOS zariadeniach s Lightning konektorom, nový mikrosystém obsahuje aj CD prehrávač a FM rádio. Aj napriek svojmu štíhlemu vzhľadu ponúka 20 W výkonu, ktorý zabezpečí dostatočne kvalitný zvuk.

Philips DS7580 (nástupca staršieho modelu DS7510), je dokovací reproduktor s Lightning konektorom, ktorý svojim kompaktným a úzkym vzhľadom ideálne zapadne do každého „baťohu“. Prenosný reproduktor disponuje technológiou „Philips wOOx“, ktorá poslucháčovi ponúkne bohaté a hlboké basy. Novinka obsahuje neodymiové reproduktory, ktoré sa vyznačujú hladkým prechodom medzi vysokými, strednými a nízkymi frekvenciami. Pomocou vstavanej batérie dokáže DS7580 hrať približne 8 hodín.

Philips DS3205 (nástupca staršieho modelu DS3020), prenosný dokovací reproduktor, kompatibilný s iPhonom 5 a najnovším iPodom touch. Podobne ako predchádzajúci model aj, táto novinka obsahuje kvalitné neodymiové reproduktory. Štvorica batérií typu AA, sa podľa výrobcu postará o 8 hodín prehrávania.

Philips DS1155 (nástupca staršieho modelu DS1150), kruhový dokovací reprudoktor s Lightning konektorom a budíkom, je vhodný do každej spálne. Kruhový dizajn zabezpečuje priestorový zvuk. Hodiny sa automaticky synchronizujú s časom na iOS zariadení (iPhone 5 a nové iPody s Lightning konektormi). Na zadnej strane reproduktora sa nachádza USB konektor, pomocou ktorého používateľ nabije akékoľvek ďalšie mobilné zariadenie.

Philips v tlačovej správe dodáva, že toto je iba začiatok a pre majiteľov nových iOS zariadení chystá ďalšie novinky. Viac fotografií nájdete na oficiálnom Flickr profile firmy.

Tagged with →  
Share →