Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Pred niekoľkými hodinami sa v Mac App Store objavila nová verzia populárnej aplikácie Pixelmator, ktorá je určená na úpravu grafického obsahu. Pixelmator 2.0 je v Mac App Store dostupný za €23.99. Nová verzia je dostupná zadarmo pre tých užívateľov, ktorí mali zakúpenú predošlú verziu z Mac App Store.

Pixelmator 2.0

Aktualizácia prináša plnú kompatibilitu s OS X Lion, nové užívateľské prostredie, zvýšenú rýchlosť a stabilitu programu a niekoľko nových funkcií, ako napríklad vektorové kreslenie, nové nástroje na retušovanie – rozmazanie, huba, stmavenie a podobne.

Oficiálna správa:

S mnohými novými funkciami a plnou podporou operačného systému Mac OS X Lion je nová verzia Pixelmatora omnoho jednoduchšia, užívateľ si ju tak môže viac užiť pri editácií svojich fotografií. Pixelmator 2.0 dáva všetkým možnosť naplno využiť svoju kreativitu a zvýšiť svoju produktivitu len za €23.99.

Táto aktualizácia prináša naozaj významné vylepšenia, preto neváhajte a nakupujte túto vydarenú aplikáciu prostredníctvom Mac App Store, teraz iba za spomínaných €23.99, pretože táto cena vraj bude onedlho zvýšená na pôvodných €54.99.

Tagged with →  
Share →