Nezisková organizácia The One Club by mala Steva Jobsa pre jeho obrovské úspechy v oblasti dizajnu a marketingu uviesť do siene slávy „Creative Hall of Fame“, určenej pre najvýznamnejšie kreatívne osobnosti sveta. Slávnostné uvedenie by sa malo konať 17. januára v New Yorku.
Spomínaná organizácia zverejnila ohľadom tejto udalosti nasledujúce vyhlásenie:
Steve Jobs bude týmto spôsobom ocenený za jeho celoživotný prínos v oblasti dizajnu, brandingu a komunikácií. Vďaka jeho vizionarizmu a dizajnerskej vášni vytvoril nie len produkty, ktoré významným spôsobom menia našu interakciu a prácu s médiami, no zmenil aj spôsob akým vytvárame mediálny obsah.
Na akcii budú prezentované mnohé známe reklamné kampane firmy Apple. Nebude chýbať ani ikonický reklamný spot z roku 1997 s názvom „Thing Different“. Témou prezentácie bude tiež celková retrospektíva práce v oblasti dizajnu firmy Apple na ceste k jej súčasným úspechom.
Vzhľadom k revolučnej povahe mnohých produktov firmy Apple počas dlhých rokov, ale aj jej prínosu pre spoločnosť Pixar na ceste stať sa jedným z prvých štúdií v oblasti digitálnej animácie, je neodškriepiteľný Jobsov obrovský prínos v týchto, no aj ostatných odvetviach.
Organizácia The One Club ocenila viac ako 100 rôznych reklamných kampaní a dizajnérskych produktov spoločnosti Apple. Lístky na spomínanú akciu sú v predaji za 400 $.









