Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Aj napriek relatívne vysokej cene 329 $ za základný 16 GB model, iPad mini šiel počas prvých hodín svojho predpredaja na odbyt ako teplé rožky. Zákazníci, ktorí majú k dispozícii oficiálny Apple Online Store, si ho mohli predobjednať od piatku 26. októbra.

iPad mini Logo

Všetky varianty bieleho modelu boli na území USA vypredané v priebehu prvých 20 minút predpredaja. Skladové zásoby čierneho modelu sa míňali o niečo pomalšie, úvodná várka sa vypredala do pondelka 29. októbra. Apple už amerických zákazníkov upozorňuje, že v piatok 2. novembra bude mať každý návštevník kamennej predajne Apple Store k dispozícii iba jeden kus iPadu mini a to iba v prevedení Wi-Fi. 4G LTE verzia bude dostupná až v polke novembra 2012.

Českí zákazníci, ktorí si predobjednávajú iPad mini na www.apple.cz, sú prostredníctvom  emailovej správy informovaní, že nový iPad im bude doručený najskôr 20. novembra a to aj napriek faktu, že český Apple Online Store zobrazuje dodaciu dobu do dvoch týždňov. Informácia sa týka oboch farebných prevedení.

Tagged with →  
Share →