Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Marketingový šéf firmy Apple, Philip Schiller pre stránku The Loop uvideol, že iPhone 5 si za prvých 24 hodín predobjednalo viac ako 2 milióny ľudí. Vyhlásenie pre média sa objavilo aj na oficiálnej stránke spoločnosti.

iPhone 5

Cupertinsky výrobca spustil možnosť predobjednávok pre prvú vlnu krajín (USA, Kanada, Nemecko, Veľká Británia, Japonsko, Francúzsko, Austrália, Hong Kong a Singapur) v piatok 14. septembra, iba dva dni po oficiálnom predstavaní šiestej generácie svojho múdreho telefónu. Telefón bude v prvých deviatich krajinách oficiálne dostupný 21. septembra. Tohtoročný počet predobjednávok je dvojnásobne vyšší ako ten, ktorý počas minulého roka vygeneroval iPhone 4S a momentálne je na amerických stránkach Apple uvedená dostupnosť 1 – 2 týždne. Na Slovensku bude nový iPhone dostupný v piatok 28. septembra.

Počet predobjednaných iPhonov 5 prekonal rekord, ktorý doteraz držal iPhone 4S a záujem zákazníkov o nové zariadenie je fenomenálny.„, uviedol Philip Schiller. „iPhone 5 je najlepším iPhonom vôbec, je tým najkrajším produktom, aký sme vytvorili a dúfame, že zákazníci ho budú milovať podobne, ako my.“

Rekordné čísla v súvislosti s predpredajom iPhonu 5 potvrdil aj najväčší americký mobilný operátor AT&T. Podľa vyhlásenia zástupcov spoločnosti je iPhone 5 pre spoločnosť najúspešnejším zariadením.

Tagged with →  
Share →