Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Server Apple Daily dnes zverejnil ďalšie fotografie údajného iPadu 3. Na fotografiách sú badateľné jemne pozmenené hrany tabletu a tiež odlišná optika. Ak sa ukáže, že fotografie sú pravé, iPad 3/2S by mohol okrem Retina displeja, 4-jadrového procesora A6, LTE čipu a väčšej batérie, obsahovať aj 8 MP optiku zadnej kamery.

iPad 3

Je zaujímavé, že na horeuvedených fotografiách nevidno popis produktu, ktorý Apple zvykne umiestniť pod svojim logom. Pravosť týchto fotiek je preto do určitej miery otázna. Apple údajne tlačí vybraných vývojárov, aby ukončili prácu na svojich iOS aplikáciach, ktoré by mali byť použité pri prezentácii iPadu 3 a tiež v pripravovaných reklamných spotoch. iPad 3 by sa preto mohol stať realitou už čoskoro.

A5X

Na stránke MacRumors sa pred malou chvíľou objavila fotografia logickej dosky, ktorá by mala byť údajne súčasťou iPadu 3. Na doske vidno okrem dvojice 16 GB flash pamätí, aj čip s logom Apple, s označením A5X. Podľa kódu na doske „1146“ je zrejmé, že doska bola vyrobená v 46 týždni uplynulého roka, čo vychádza 14 – 20. október 2011.

Tagged with →  
Share →