Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Dropbox pre Mac bol 18. augusta 2011 aktualizovaný a bola pridaná integrácia Dropboxu pre Finder pod OS X Lion. Predošlá verzia Dropboxu pod Lionom síce pracovala, no chýbala integrácia s Finderom, čo sklamalo veľa užívateľov.

Dropbox je naďalej jedným z najpopulárnejších Cloud storage (virtuálnym úložiskom dát), momentálne zdarma dostupný užívateľom internetu. Dropbox sa pýši hlavne natívnou integráciou do súborového systému, ktorá je jeho hlavným rysom. Inštaláciou užívateľ získa priečinok vo svojom domácom priečinku a pretiahnutím súborov do tohto priečinku, sa tieto súbory automaticky uploadujú na servery Dropboxu, kde môžu byť prístupné odkiaľkoľvek s prístupom na internet.

Aktualizácia by mala užívateľom OS X Lion prebehnúť automaticky, alebo si užívateľ môže manuálne stiahnuť poslednú verziu z oficiálnej stránky www.dropbox.com.

Dropbox - ponuka produktov

Služba Dropbox ponúka 2GB priestoru zadarmo s možnosťou postupného navýšenia až do 10GB!

Z vlastnej skúsenosti môžeme aplikáciu Dropbox vrelo odporučiť všetkým – nie len MAC užívateľom, pretože aplikácia je dostupná aj pre Windows používateľov a funguje úplne rovnako skvelo. Stiahnuť si ju môžete tak isto zo stránky www.dropbox.com.

Tagged with →  
Share →