Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

The California Theatre - iPad mini Media Event

Príprava na zajtrajšiu mediálnu prezentáciu je v plnom prúde. S niekoľkými fotografiami dnes prichádza server Techie Buzz. Divadlo The California Theatre v San José bolo naposledy svedkom podobnej akcie ešte za šéfovania Steva Jobsa v roku 2005. V tom čase tu bol predstavený prvý iPod s podporou prehrávania videa a v obchode iTunes Store sa vtedy po prvý krát objavili americké televízne relácie.

The California Theatre - iPad mini Media Event

Mediálna udalosť s názvom „We’ve little more to show you.“ sa bude konať v utorok 23. októbra 2012 o 10:00 miestneho času (teda o 19:00 stredoeurópskeho času). Podľa informácií z posledných dní sa môžme tešiť na menší iPad mini (alebo akokoľvek ho Apple nazve), Apple pravdepodobne predstaví aj aktualizovanú aplikáciu iBooks vo verzi 3.0 a „facelift“ úpravy by sa mal dočkať aj klasický iPad tretej generácie. Čo sa týka počítačov Mac, tu sa očakáva predstavenie 13″ MacBooku Pro s Retina displejom, možno sa dočkáme aj dizajnovo a výkonnostne inovovaných stolových počítačov iMac a Mac mini.

The California Theatre - iPad mini Media Event

Pestrofarebné plagáty na budove The California Theatre môžu predznamenávať viacero indícií. Tou najpravdepodobnejšou špekuláciou sú rôzne farebné prevedenia 7,85-palcového iPadu mini podobne, ako v prípade nedávno predstavených prehrávačov iPod.

The California Theatre - iPad mini Media Event

Share →