Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

i.am+ V4

Hudobník  a frontman populárnej kapely Black Eyed Peas dnes britskému denníku The Telegraph predstavil sľubované príslušenstvo, pomocou ktorého chce najnovší jablčný telefón premeniť na výkonný 14 Mpx digitálny fotoaparát. Doplnky, ktoré sa budú predávať pod značkou „i.am+“ budú určené pre majiteľov iPhonu 4/4S a iPhonu 5. V oboch prípadoch budú dostupné dve verzie – Vintage (staromódne) s označením „V4“ resp. „V5“ a Contemporary (súčasné), ktoré budú označené ako „C4“ resp. „C5“.

i.am+ V4

V prípade príslušenstva „V4“ a „C4“ pôjde o obaly, ktoré majiteľom iPhonu 4/4S ponúknu sadu vymeniteľných objektívov – fotografie však bude zachytávať iba kamera, ktorá je súčasťou smartfónu (teda 5 MPx resp. 8 MPx). Obal, ktorý bude s telefónom komunikovať prostredníctvom klasického 30-pin konektora, disponuje výsuvnou klávesnicou a sadou vymeniteľných objektívov. Na pultoch predajní by sa mala dvojica týchto doplnkov objaviť už 6.decembra 2012. Cena sa bude pohybovať na úrovni 249 €.

i.am+ C5

Obaly „V5“ a „C5“ budú disponovať vlastným obrazovým senzorom a výkonnejším bleskom. iPhone 5 vraj premenia na 14 MPx digitálny fotoaparát. Ich cena bude na úrovni 370 € a v obchodoch by sa mali objaviť v priebehu nasledujúceho roka. V App Store bude k dispozícií iOS aplikácia, pomocou ktorej bude možné prepínať foto-režimy, obsluhovať vstavaný blesk, zachytené fotografie upravovať, pridávať filtre a zdieľať ich na stránke www.i.am.

Tagged with →  
Share →