Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Pre všetkých milovníkov kníh a audiokníh prináša Audiolibrix jednoduchú, prehľadnú a modernú aplikáciu, určenú pre telefóny iPhone a tablety iPad. Bezplatná aplikácia umožňuje počúvať stovky audiokníh kdekoľvek a kedykoľvek.

Český a slovenský obchod s audioknihami, audiolibrix.com, prináša pre všetkých milovníkov kníh a audiokníh bezplatnú aplikáciu, ktorá im umožní zobrať si stovky audiokníh so sebou priamo v mobilnom telefóne iPhone alebo tablete iPad.

Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS

Počet ľudí uprednostňujúcich audioknihy pred knihami, alebo ľudí ktorí ich považujú za príjemný doplnok ku knihám stále rastie. Audioknihy dávajú možnosť počúvať knihy takmer vždy a všade tam, kde tradičné papierové alebo elektronické knihy čítať nejde – pri šoférovaní, pri cvičení, pri upratovaní alebo len prechádzke so psom. Poslucháči tak môžu počúvať beletriu, historické záznamy, dramatizácie, alebo sa vzdelávať s odbornými audioknihami – učiť sa softskills či cudzie jazyky.

Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS
Audiolibrix iOS

Audiolibrix je obchod s audioknihami k okamžitému stiahnutiu. Stačí si nájsť jednu zo stoviek  audiokníh a už pár minút po zaplatení ju zákazník môže počúvať. Žiadne čakanie na doručenie, žiadne platenie poštovného.

„Našim zákazníkom neprinášame audioknihy. Našim zákazníkom v prvom rade prinášame stovky príbehov, pri ktorých si môžu odpočinúť, ktoré im spríjemnia voľný čas a umožnia im ostať v kontakte s knihami. Aplikácia pre iPhone a iPad tento zážitok ešte viac približuje a zjednodušuje.“

Michal Kočí, CTO, Audiolibrix

Aplikácia Audiolibrix je dostupná v App Store a po úspešnej registrácii môže každý náš čitateľ pri nákupe v online obchode využiť zľavu vo výške 20 % na akýkoľvek titul. Pri nákupe stačí zadať kód: MACWEB20

Tagged with →  
Share →