Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Niet pochýb o tom, že zariadeniam z dielní Apple nie je po dizajnérskej stránke čo vytknúť. Apple bol v tomto smere vždy na popredných priečkach a jeho produkty udivujú aj niekoľko rokov po svojom vydaní. Hlavnými znakmi sú jednoduchosť, vynikajúca ergonómia a vysoká kvalita použitých materiálov. Je preto úplne prirodzené, že každý takýto dizajnérsky skvost si žiada aj adekvátne miesto svojho využitia. Pracovný stôl Desk 01 od firmy Artifox určite spĺňa všetky kritéria.

Artifox Desk 01

Desk 01 vyzerá na prvý pohľad ako obyčajný drevený pracovný stôl. Ak sa však na tento dômyselný kúsok nábytku pozrieme zblízka zistíme, že aj napriek niekoľkým zariadeniam, umiestneným na jeho pracovnej časti, z neho vychádza iba jeden jediný kábel. Pod pracovnou doskou je totiž jednoduchá „úschovňa“, ktorá v sebe skrýva elektrické zásuvky pre pohodlné pripojenie hneď niekoľkých zariadení. Pri vstupe do miestnosti nám preto nepokazí prvý dojem spleť káblov, nachádzajúcich sa všade naokolo.

Pracovná doska z kvalitného javorového alebo orechového dreva obsahuje aj akési sloty, do ktorých je možné zasunúť iPad alebo iPhone. Odpadá tak nutnosť používať rôzne imidžové držiaky či stojany. V prednej časti sa nachádzajú jednoduché vešiaky, na ktoré sa dajú pohodlne zavesiť slúchadlá alebo aktovka zo školy či z práce. Ak si počas práce budete chcieť niečo poznamenať, na pravej stráne sa nachádza mini-tabuľa, na ktorú sa dá čmárať klasickými markermi a následne jej obsah jednoducho zmazať pomocou dreveného „puku“ s plstenou výstelkou.

Na záver si pohovorme o tom najpodstatnejšom, teda o cene za ktorú si tento skvostík môžete kúpiť. Dizajnéri z firmy Artifox sú si určite vedomí, aké zariadenia a za koľko peňazí budú na ich stolíku spočívať. Desk 01 za jablčnými produktami nijako nezaostáva ani v oblasti ceny. V ponuke sú dve prevedenia dreva – javor alebo orech a od toho sa odvíja aj cena 800 € alebo 940 €.

Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01 Artifox Desk 01

Tagged with →  
Share →