Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

Keď Microsoft v minulom mesiaci sprístupnil aplikácie balíka Office pre iPad, jednou z najviac chýbajúcich funkcií bola podpora tlače. Iba o mesiac neskôr, práve dnes spoločnosť sprístupnila prvú aktualizáciu, ktorá do iOS aplikácií Word, Excel a PowerPoint prináša podporu tlače (prostredníctvom funkcie AirPrint).

Office pre iPad Tlač
Popri tlači spoločnosť oznámila, že obohatila PowerPoint o SmartGuides, nástroj, ktorý umožní užívateľom jednoducho “usporiadať obrázky, tvary a polia s textom ich rozpohybovaním”. Taktiež môžete nájsť nové funkcie pre Excel, ako aj vylepšenia v iných aplikáciách. Funkcia AutoFit v Exceli Vám umožní nastaviť šírku viacerých riadkov alebo výšku viacerých stĺpcov súčasne.

Office pre iPad Tlač

Od dnes je možné toto vylepšenie získať pomocou App Store. Aplikácie aj so spomínanou podporou tlače dokumentov sú zadarmo pre download v tzv. „preview mode“, za odomknutie plnohodnotných editovacích funkcií si však priplatíte. Ak chcete na kancelárskom balíku ušetriť, ninternetový gigant Amazon v súčasnej dobe ponúka tzv. „Domáce predplatné“, ktoré vás vyjde na približne 49 €, čo je menej než najlacnejší Personal Plan od Microsoftu.

Tagged with →  
Share →