Chceš byť súčasťou blogu MacWeb.sk?

Napíš akýkoľvek článok (novinku, bleskovku, návod, review, recenziu) a pošli ho na info@macweb.sk!

WWDC 2012 Banners

Pred rokom, na konferencii WWDC 2011 Steve Jobs na jednom zo svojich posledných verejných vystúpení predstavil trojicu hlavných tém – iOS, OS X a iCloud, ktorým sa firma Apple bude v najbližšom čase intenzívne venovať. Súdiac podľa trojice transparentov, ktoré tohtoročných návštevníkov privítajú vo vstupnej hale budovy Moscone Center sa bude Apple opäť prioritne venovať týmto svojim nosným pilierom.

iOS 6

Za zmienku určite stojí inovovaná ikona operačného systému iOS 6 a tiež pozmenený názov operačného systému OS X, z ktorého sa definitívne vytratilo slovo Mac. Apple namiesto zamerania pozornosti na číselné označenie 10.8 alebo pomenovanie Mountain Lion použil iba krátky názov s ikonou Mountain Lion. Doplnkový text v oboch prípadoch hovorí o Celosvetovo najvyspelejšom operačnom systéme. Transparent iCloud podobne ako v prípade OS X zobrazuje iba názov služby spolu s jej logom a doplnkovým textom – Vaše dáta vo všetkých vašich zariadeniach.

WWDC 2012 - Airplay

Ďalšie „špionážne“ zábery, ktoré sa podarilo získať ľuďom zo stránky AppleInsider na prvom poschodí budovy, znázorňujú transparent s nápisom AirPlay Mirroring (bezdrôtové zrkadlenie obrazu). Služba bezdrôtového prenosu vizuálneho obsahu bola na iOS zariadeniach predstavená počas minuloročnej konferencie. Tento rok sa vo všeobecnosti očákava, že by sa mohla stať súčasťou operačného systém OS X.

Tagged with →  
Share →